Kampanyalar

Kampanyalar
BP

BP

World'e özel BP'den tek seferde 100 TL ve üzeri 4 yakıt alışverişi yapın bir sonraki alışverişinizde 25 TL ekstre indirimi kazanın!

 

Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan BP akaryakıt istasyonlarından 1 Temmuz-15 Ağustos 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler 16-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri olan BP istasyonlarından minimum 30 TL akaryakıt alımı yaptığında 30 TL indirim kazanacaktır.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için BP yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında işlemlerin BP marka tanımlı World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Bireysel kredi kartları ile kazanılan indirimler 07 Eylül 2017 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 30 TL indirim kazanabilir. Kampanyaya tüm Albaraka Worldcardlar dahildir.  World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan en fazla 30 TL indirim kazanabilir. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 30 TL indirim yansıtılacaktır. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. Ayrıntılı bilgi için: www.bp.com.tr, ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Ana Sayfa

rgb34.com