Kampanyalar

Kampanyalar
World Platinum Visa ile ISG Lounge'da %50 indirimlisiniz!

World Platinum Visa ile ISG Lounge'da %50 indirimlisiniz!

30 Eylül 2017'ye kadar World Platinum Visa kartınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı iç ve dışŸ hat gidişŸ salonlarındaki ISG Lounge'lara girişŸ ödemelerinde %50 indirim ayrıcalığŸından yararlanabilirsiniz.

Bu kampanya, 1 Ocak 2016 -€“ 30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerlidir ve €œLGM Havalimanı İşŸletmeleri Ticaret ve Turizm A.şž. tarafından düzenlenmektedir. Tüm Albaraka Visa PLatinum kartlarınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı ISG Lounge™ iç hatlar terminalinde 25 TL, dışŸ hatlarda ise 30 TL ödeme girişŸ yapılacaktır. 

YetişŸkin yanında gelen 6 yaşŸına kadar olan çocuklardan ücret alınmayacaktır. 

Kampanyadan ancak Visa Platinum Kart Sahibi yararlanabilir ve Visa Platinum Kart sahibi her bir girişŸ için yanında maksimum 1 kişŸiyi (kendisi hariç) aynı indirimli koşŸullar dahilinde Lounge alanına sokabilir. 

VISA mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. VISA kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şŸekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başŸka unsuları kullanarak hile yaptığŸı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya, ISG İç Hatlar ve DışŸ Hatlar CIP Lounge alanları hizmet bedelinin sadece Lounge alanı girişŸlerinde ödenmesi durumunda geçerlidir.

Kampanya, ISG mobil app ya da farklı bir kanaldan Lounge hizmeti satın alımlarında geçerli değŸildir. Kampanya kapsamında indirimli alınan Lounge alanlarına girişŸ hizmetleri üçüncü kişŸilere her ne şŸekilde olursa olsun satılamaz, indirimli veya ilave ücretle ya da başŸka şŸekilde satışŸı teklif edilemez; satın alınan hizmet herhangi bir promosyon veya diğŸer ticari amaçlarla kullanılamaz. 

Bu kampanya ISG İç Hatlar ve DışŸ Hatlar CIP Lounge alanlarına uygulanan başŸka promosyon, kampanya veya indirimlerle birleşŸtirilemez. Katılımcıların kayıt için verdiğŸi kişŸisel bilgiler sadece tanıtım, promosyon ve bilgilendirme amaçlı olarak kullanılacaktır. Bilgilendirilmek istemeyen katılımcılar her zaman ps@sgia.aero’a email atarak tercihlerini değŸişŸtirebilirler. Kampanya süresince Visa Platinum kart sahibi ayrıcalığŸı dilediğŸi kadar kullanılabilir.  Kampanyayı düzenleyen kuruluşŸ, kampanya koşŸullarında değŸişŸiklik yapma ve istediğŸi zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşŸullar visa.com.tr sitesinde duyurulacaktır.  ISG'€™nin Kullanıcı KoşŸulları ve detaylı bilgi için: www.sabihagokcen.aero adresi ziyaret edilebilir.

Kampanya Ana Sayfa

rgb34.com