Kampanyalar

Kampanyalar
Motorlu TaşŸıtlar Verginizi 3 Taksitle Ödeyin!

Motorlu TaşŸıtlar Verginizi 3 Taksitle Ödeyin!

Verginizi Albaraka Worldcardınızla www.gib.gov.tr'den 3 taksitle ödeyebilirsiniz! Üstelik MTV ödemesini Albaraka kredi kartı ile ödeyen müşterilerimize; - Sonax€™ta Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi 570 TL yerine 285 TL. -Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon paketi 60 TL - Otopratik'te periyodik bakım işŸçilik hizmetinde %50 indirim ve ücretsiz check up!

01-31 Temmuz 2017 Motorlu taşılar vergisi ücretsiz 3 taksit 100TL üzeri motorlu taşıt vergisi ödemeleri için geçerlidir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım için, SMS katılımı ve herhangi bir kod uygulaması bulunmamaktadır. World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan bir kez yararlanabilir. Kampanyaya tüm Albaraka Worldcardlar dahildir.

Ayrıca MTV ödemeleriniz Albaraka İnternet Bankacılığı üzerinden de 3 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Albaraka Worldcardı ile MTV ödemesi yapan müşterilerimiz hem Otopratik, hem de Sonax indirim kampanyasından faydalanabilecektir.. Otopratik ve Sonax kampanyalarından faydalanabilmek için tüm Otopratik ve Sonax noktalarında dekont ibraz edilmelidir. İlgili kampanyalardan sadece dekontta yer alan araç plakası ile yararlanılabilir. Kampanya dahilinde Otopratiklerde tavsiye edilen fiyatı 53TL olan araç check up hizmeti ücretsiz sunulacak, periyodik bakımda (Yağ, hava, polen filtresi ve motor yağı değişimi) alınan 106 TLlik işçilik ücretinde %50 indirim uygulanacaktır.

 Kampanya, kullanılan yedek parçaları kapsamaz. Kampanyadan yararlanabileceğiniz noktaları görmek ve randevu almak için www.otopratik.com.tr ye gidiniz ya da 0(850)210 1252 nolu çağrı merkezini arayınız. MTV ödemesinin gerçekleştirildiği gün itibariyle Otopratik ve Sonax kampanyalarından faydalanmaya başlanabilecektir. Otopratik ve Sonax kampanyalarından araçlar; 1 Temmuz 2017 - 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Otopratik noktalarında yararlanabilirler. Sonaxtan 450TL değerindeki Sonax Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi Worlde özel 225 TL ve 120TL değerindeki Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon paketi 60TL olacaktır.

Kampanya Ana Sayfa

rgb34.com