Kampanyalar

Kampanyalar
Özdilek

Özdilek

World’e özel Özdilek Hipermarketler’de 20 TL Worldpuan!

Albaraka World ile 22 Kasım 2018 – 16 Ocak 2019 tarihleri arasında Özdilek Hipermarketleri’nde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri peşin market alışverişlerine 20 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya sadece gıda alışverişleri için geçerli olup elektronik ve tekstil harcamaları kampanya kapsamında değildir.

Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan World Üye İşyerlerindeki World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

 Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanyaya tüm Albaraka Worldcardlar dahildir. Kampanyaya taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler ve ticari kartlar dahil değildir.

Kampanyada kazanılan puanlar  25 Ocak 2019 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 4 Şubat 2019’dur.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için OZDILEK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

Kampanya Ana Sayfa

rgb34.com