World
Temassız Özellik

Temassız Özellik

Albaraka Worldcard'ın hayatınıza hız katacak özelliği var: “Temassız Özellik”

Temassız Özellik ile 50 TL ve altı alışverişlerinizde bozuk para arama, para üstü bekleme derdi bitiyor, anında ve kolayca ödeme devri başlıyor.

Temassız Özellik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Temassız Özellik 50 TL ve altı tutardaki işlemlerin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş yeni bir kart özelliğidir. Tüm kredi kartlarının üzerine yüklenebilecek bir özellik olan Temassız Özellik ile temassız alışverişin keyfini yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

Visa Paywave ve MasterCard Paypass okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL ve altındaki işlemler şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirilebilir. Özel okuyuculara yaklaştırılarak yapılacak temassız işlem 1 saniyeden kısa bir sürede kolayca tamamlanır.

Kartınızın şifresini doğru girerek yapacağınız ilk alışveriş sonrasında, temassız özelliği kullanmaya başlayabileceksiniz. Temassız işlemlerinizde kullanabileceğiniz toplam limit sahip olduğunuz her Temassız Özellik’li kart için 50 TL olarak belirlenmiştir. Yapacağınız her şifreli alışveriş sonrası, temassız özellik limitiniz tekrar 50 TL olarak güncellenecektir.

Temassız işlemlerden kazanılan puanlar bir sonraki ayın ilk haftası içinde kartlara yüklenecektir.

rgb34.com