Worldpuan

Albaraka WorldCard Hakkında

Tüm alışverişlerinizden Worldpuan kazanın!

Türkiye'de ya da dünyada, Visa / MasterCard amblemi gördüğünüz herhangi bir noktada Worldcard'ınızla alışveriş yapın, her 10 TL'lik alışveriş ile 1 Worldpuan kazanın.

Worldpuan'larınız para kadar değerli!

Worldcard’ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuan'lar, World Üye İşyerleri'nde para yerine geçer. Kazandığınız her 2 Worldpuan, üye işyerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

Worldpuan’larınızla nasıl alışveriş yapabilirsiniz?

Kasaya geldiğinizde kasa görevlisine ödemeyi birikmiş Worldpuan’larınızla yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Kasa görevlisi Albaraka Worldcard’ınızı POS cihazından geçirerek normal kredi kartı alışverişlerinizde olduğu gibi şifre gireceğiniz alışveriş belgesini çıkaracaktır. Alışveriş belgenizin üzerinde harcadığınız Worldpuan'ınızı ve karşılığındaki gerçek TL tutarını görebilirsiniz.

Worldpuan’larınız istediğiniz ürünü almaya yetmezse?

Puanlarınızın karşılığı kadar olan tutarı ödedikten sonra kalan tutarı da Albaraka Worldcard’ınızla ödeyerek dilediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Kazandığınız Worldpuan’ları ne zaman kullanabilirsiniz?

Kazandığınız Worldpuan’lar aynı gece hesabınıza yansır ve puanlarınızı ertesi günden itibaren dilediğiniz World Üye İşyeri'nde kullanabilirsiniz.

rgb34.com