Albaraka
WorldCard Hakkında

Albaraka Worldcard Hakkında

Albaraka Worldcard ile artık hem huzurlu hem kazançlısınız!

Faizsizlik prensibi ile çalışan Albaraka kredi kartları Worldcard ile güçlerini birleştirdi. Şimdi en yakın şubemize başvurarak ihtiyaçlarınıza uygun Albaraka Worldcard'ınızı hemen alın, hem World’un tüm avantajlarından yararlanmaya başlayın hem de huzurlu alışverişin keyfini çıkarın.

Albaraka Worldcard'ın Genel özellikleri:

Albaraka Worldcard'ınız ile yaygın World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkânlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

Albaraka Worldcard ile yapacağınız tüm alışverişlerinizden Worldpuan kazanır, kazandığınız Worldpuan'larınızı "para" yerine kullanarak gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Asgari ödeme tutarı, ilgili ayda ekstreye yansıyan işlemlerin tamamı şeklinde hesaplanır. Hesap özetinizdeki ödeme tutarının tamamını son ödeme tarihinde ödediğiniz takdirde hiçbir ilave ücret veya komisyon ödemezsiniz.

Harcamalarınızın detayını, kazandığınız Worldpuan ve ödüllerinizi, ödemeniz gereken tutarı gösteren detaylı hesap bildirim cetveliniz (ekstreniz), her ay belirttiğiniz adresinize gönderilir. Eğer dilerseniz, hesap bildirim cetveliniz, bildireceğiniz faks numarasına ya da e-mail adresine her ay düzenli olarak gönderilecektir.

Albaraka Türk şubelerinden, İnternet Şubemizden ya da 444 5 666 / 0850 222 5 666 Alo Albaraka Çağrı Merkezi'nden kredi kartı hesap özeti bilgilerinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve bankacılık işlemleri için 444 5 666 / 0850 222 5 666 Alo Albaraka Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

rgb34.com