Kredi Kartlarımız

Albaraka World dünyasının ayrıcalıklarını kredi kartlarımızla keşfedin, size özel fırsatları kaçırmayın! World kartlarımız ile taksitli alışveriş yapabilir, Worldpuan kazanabilir ve puanlarınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

-

Sanal Kart

Albaraka World Sanal Kart, Albaraka Worldcard'ınıza bağlı olarak açabileceğiniz ve internet alışverişlerinizi fiziki kart bulundurmadan güvenle gerçekleştirebileceğiniz World özellikli sanal kredi kartıdır.

<p>&Ouml;zellikler</p> <ul> <li>İnternet alışverişlerinizde Worldpuan kazanabilir, biriktirdiğiniz &ouml;d&uuml;l puanları dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.</li> <li>World &uuml;yesi işyerlerinde taksitli alışveriş fırsatından yararlanabilirsiniz.</li> <li>İnternet &uuml;zerinden fiziki kart bilgilerinizi koruyarak, 3D Secure altyapısını kullanarak g&uuml;venli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.</li> <li>Albaraka World Sanal Kart &uuml;cretsizdir.</li> <li>Sanal Kart ile ilgili her t&uuml;rl&uuml; soru, sorun ve işlemleriniz i&ccedil;in 0850 222 5 66 numaralı Alo Albaraka&rsquo;yı arayabilirsiniz.</li> </ul>