Kredi Kartlarımız

Albaraka World dünyasının ayrıcalıklarını kredi kartlarımızla keşfedin, size özel fırsatları kaçırmayın! World kartlarımız ile taksitli alışveriş yapabilir, Worldpuan kazanabilir ve puanlarınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

-
kredi kartı

World Gold Kart

World Gold Kart ile World üyesi işyerlerinde taksitli alışveriş fırsatlarından yararlanabilir, Worldpuan kazanabilir, biriktirdiğiniz puanları dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

<p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif"><strong>&Ouml;zellikler</strong></span></span></p> <ul style="margin-left:5px"> <li><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">Alışverişlerinizde Worldpuan kazanabilir, biriktirdiğiniz &ouml;d&uuml;l puanları dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.</span></span></li> <li><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">World &uuml;yesi işyerlerinde taksitli alışveriş fırsatından yararlanabilirsiniz.</span></span></li> <li><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">World Gold Kart temassız &ouml;zellikli olup temassız &ouml;zellikli POS cihazları &uuml;zerinden kredi kartınızla 120 TL&rsquo;ye kadar temassız ve şifresiz; 120 TL &uuml;zerinde temassız ve şifre girerek işlem yapabilirsiniz.</span></span></li> </ul> <p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif"><strong>Kullanım Detayları</strong></span></span></p> <p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">Kartınız size ulaştığında şifreniz SMS ile sistemde kayıtlı cep telefonunuza g&ouml;nderilmektedir. Kartınızı bu şifre ile kullanmaya başlayabilir; ya da internet şubemiz veya Albaraka Mobil &uuml;zerinden şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifreli olarak ger&ccedil;ekleştireceğiniz ilk işlemden sonra kartınız aktif olacaktır. Kartınız vadesinin dolması sebebi ile yenilendiğinde mevcut şifreniz ge&ccedil;erli olacaktır.</span></span></p> <p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">Kartlarımız temassız &ouml;zelliklidir. Şifreli olarak ger&ccedil;ekleştirdiğiniz ilk alışveriş sonrasında kartınızı temassız olarak kullanabilirsiniz.</span></span></p> <p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">Yetkiler d&acirc;hilinde mail order ve e-ticaret işlemlerinizi kartınız aktif olduktan sonra ger&ccedil;ekleştirebilirsiniz. Yetkilerinizi internet şube, Albaraka Mobil ya da 0850 222 5 666 Alo Albaraka &uuml;zerinden değiştirebilirsiniz.</span></span></p> <p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">Kartlar ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız Sık&ccedil;a Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.&nbsp;</span></span></p>