Kredi Kartlarımız

Albaraka World dünyasının ayrıcalıklarını kredi kartlarımızla keşfedin, size özel fırsatları kaçırmayın! World kartlarımız ile taksitli alışveriş yapabilir, Worldpuan kazanabilir ve puanlarınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

-
kredi kartı

World Business Kart

World Business Kart ile dünyanın her yerinde alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik kart aidatı da ödemezsiniz.

<p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif"><strong>&Ouml;zellikler</strong></span></span></p> <ul style="margin-left:5px"> <li><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">World Business Kart i&ccedil;in yıllık kullanım &uuml;creti &ouml;demezsiniz.</span></span></li> <li><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">Yurt i&ccedil;inde, yurt dışında ve online ortamda yapacağınız alışverişlerde &ouml;demelerinizi hızlıca yapabilirsiniz.</span></span></li> <li><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">World Business Kart Kart temassız &ouml;zellikli olup temassız &ouml;zellikli POS cihazları &uuml;zerinden kredi kartınızla 120 TL&rsquo;ye kadar temassız ve şifresiz; 120 TL &uuml;zerinde temassız ve şifre girerek işlem yapabilirsiniz.</span></span></li> </ul> <p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif"><strong>Kullanım Detayları</strong></span></span></p> <p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">Kartınız size ulaştığında şifreniz SMS ile sistemde kayıtlı cep telefonunuza g&ouml;nderilmektedir. Kartınızı bu şifre ile kullanmaya başlayabilir; ya da internet şubemiz veya Albaraka Mobil &uuml;zerinden şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifreli olarak ger&ccedil;ekleştireceğiniz ilk işlemden sonra kartınız aktif olacaktır. Kartınız vadesinin dolması sebebi ile yenilendiğinde mevcut şifreniz ge&ccedil;erli olacaktır.</span></span></p> <p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">Kartlarımız temassız &ouml;zelliklidir. Şifreli olarak ger&ccedil;ekleştirdiğiniz ilk alışveriş sonrasında kartınızı temassız olarak kullanabilirsiniz.</span></span></p> <p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">Yetkiler d&acirc;hilinde mail order ve e-ticaret işlemlerinizi kartınız aktif olduktan sonra ger&ccedil;ekleştirebilirsiniz. Yetkilerinizi internet şube, Albaraka Mobil ya da 0850 222 5 666 Alo Albaraka &uuml;zerinden değiştirebilirsiniz.</span></span></p> <p><span style="font-size:11pt"><span style="font-family:calibri,sans-serif">Kartlar ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız Sık&ccedil;a Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.</span></span></p>