Kredi Kartlarımız

Albaraka World dünyasının ayrıcalıklarını kredi kartlarımızla keşfedin, size özel fırsatları kaçırmayın! World kartlarımız ile taksitli alışveriş yapabilir, Worldpuan kazanabilir ve puanlarınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

-
kredi kartı Albaraka Mobil'den Başvur İnternet Şube'den Başvur

World Business Kart

World Business Kart ile dünyanın her yerinde alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik kart aidatı da ödemezsiniz.

<p><strong>&Ouml;zellikler</strong></p> <ul> <li>World Business Kart i&ccedil;in yıllık kullanım &uuml;creti &ouml;demezsiniz.</li> <li>Yurt i&ccedil;inde, yurt dışında ve online ortamda yapacağınız alışverişlerde &ouml;demelerinizi hızlıca yapabilirsiniz.</li> <li>World Business Kart Kart temassız &ouml;zellikli olup temassız &ouml;zellikli POS cihazları &uuml;zerinden kredi kartınız ile 750 TL ve altındaki harcamalarınızı temassız &ouml;zellik sayesinde şifre tuşlamaya gerek duymadan hızlı ve g&uuml;venli bir şekilde ger&ccedil;ekleştirebilirsiniz. 750 TL ve &uuml;st&uuml; harcamalarınızda şifre tuşlamanız gerekmektedir.&nbsp;</li> <li><strong>Temassız &ouml;zellikle peş peşe yaptığınız işlemler 99 adete ulaştığında veya harcama tutarlarının toplamı 7500 TL</strong>&rsquo;ye ulaştığında bir defa şifre girerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.</li> </ul> <p><strong>Kullanım Detayları</strong></p> <ul> <li>Kartınız size ulaştığında şifrenizi aşağıdaki şekilde belirleyebilirsiniz</li> <li>SIFRE yazıp sırasıyla birer boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesi, kartınızın arkasındaki 3 haneli numaranın ilk 2 rakamı ve kendi belirlediğiniz 4 haneli şifreyi yazıp 4460&rsquo;a SMS g&ouml;ndererek alabilirsiniz.</li> <li>0850 222 5 666 Alo Albaraka&rsquo;yı arayıp, kart şifresi almak istediğinizi belirterek alabilirsiniz.</li> <li>Albaraka İnternet Bankacılığı kullanıcısı iseniz &quot;G&uuml;venlik ve Ayarlar&gt; Şifre İşlemleri&gt; Kredi Kartı&quot; adımından alabilirsiniz.</li> <li>Albaraka Mobilden &quot;İşlem&gt;Kart işlemleri&gt;Kart şifre belirleme&quot; butonuna basarak alabilirsiniz.</li> <li>*Şifre alma işleminiz sadece yurti&ccedil;i operat&ouml;rler i&ccedil;in ge&ccedil;erlidir.</li> <li>Kartlarımız temassız &ouml;zelliklidir. Şifreli olarak ger&ccedil;ekleştirdiğiniz ilk alışveriş sonrasında kartınızı temassız olarak kullanabilirsiniz.</li> <li>Yetkiler d&acirc;hilinde mail order ve e-ticaret işlemlerinizi kartınız aktif olduktan sonra ger&ccedil;ekleştirebilirsiniz. Yetkilerinizi internet şube, Albaraka Mobil ya da 0850 222 5 666 Alo Albaraka &uuml;zerinden değiştirebilirsiniz.</li> <li>Kartlar ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız Sık&ccedil;a Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.</li> </ul>