Kredi Kartlarımız

Albaraka World dünyasının ayrıcalıklarını kredi kartlarımızla keşfedin, size özel fırsatları kaçırmayın! World kartlarımız ile taksitli alışveriş yapabilir, Worldpuan kazanabilir ve puanlarınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

-
kredi kartı

World Trend Kart

World Trend Kart ile World üyesi işyerlerinde taksitli alışveriş fırsatlarından yararlanabilir, Worldpuan kazanabilir, biriktirdiğiniz puanları dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

<p>&Ouml;zellikler<br /> &bull;&nbsp;&nbsp; &nbsp;18 &ndash; 24 yaş arasında iseniz, World Trend Kart sahibi olabilirsiniz.<br /> &bull;&nbsp;&nbsp; &nbsp;Alışverişlerinizde Worldpuan kazanabilir, biriktirdiğiniz &ouml;d&uuml;l puanları dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.<br /> &bull;&nbsp;&nbsp; &nbsp;World &uuml;yesi işyerlerinde taksitli alışveriş fırsatından yararlanabilirsiniz.<br /> &bull;&nbsp;&nbsp; &nbsp;World Trend Kart temassız &ouml;zellikli olup temassız &ouml;zellikli POS cihazları &uuml;zerinden kredi kartınızla 120 TL&rsquo;ye kadar temassız ve şifresiz; 120 TL &uuml;zerinde temassız ve şifre girerek işlem yapabilirsiniz.<br /> Kullanım Detayları<br /> Kartınız size ulaştığında şifreniz SMS ile sistemde kayıtlı cep telefonunuza g&ouml;nderilmektedir. Kartınızı bu şifre ile kullanmaya başlayabilir; ya da internet şubemiz veya Albaraka Mobil &uuml;zerinden şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifreli olarak ger&ccedil;ekleştireceğiniz ilk işlemden sonra kartınız aktif olacaktır. Kartınız vadesinin dolması sebebi ile yenilendiğinde mevcut şifreniz ge&ccedil;erli olacaktır.<br /> Kartlarımız temassız &ouml;zelliklidir. Şifreli olarak ger&ccedil;ekleştirdiğiniz ilk alışveriş sonrasında kartınızı temassız olarak kullanabilirsiniz.<br /> Yetkiler d&acirc;hilinde mail order ve e-ticaret işlemlerinizi kartınız aktif olduktan sonra ger&ccedil;ekleştirebilirsiniz. Yetkilerinizi internet şube, Albaraka Mobil ya da 0850 222 5 666 Alo Albaraka &uuml;zerinden değiştirebilirsiniz.<br /> Kartlar ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız Sık&ccedil;a Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. (Daha &ouml;nce oluşturduğumuz SSS bu sayfalar i&ccedil;in de ge&ccedil;erlidir.&nbsp;</p>